O mnie

Moja przygoda z tenisem rozpoczęła się za czasów nauki w gimnazjum. Australian Open i mecz Gaela Monfilsa z Alexandrem Dolgopolovem (Melbourne, 2013) – to powody, dla których zakochałem się w tej dyscyplinie. Od kilku lat mniej lub bardziej angażuje się w pielęgnowanie pasji. Sportowe Fakty WP, TenisKlub, Tenis24,eu – to portale, na których miałem okazję pisać w przeszłości. Blog Serwis na zewnątrz to miejsce, w którym mam to, co w pisaniu najważniejsze – niezależność. Nie muszę swoich tekstów dostosowywać do nikogo, nic nie powstaje na siłę. Szczecin, Katowice, Tallinn, Wrocław, Warszawa, Sopot czy Ostrawa – to niektóre z miast, które zwiedziłem podróżując „za tenisem”. Bloga założyłem, aby móc się podzielić wiedzą z czytelnikami, a także skonfrontować z Wami moje opinie.

Wielu z Was uzna mnie za dziwaka, ale kosztem ominięcia finału imprezy wielkoszlemowej, będę oglądać finał turnieju ATP Challenger Tour, czy zawodów ITF Futures. Tak chociażby było w lutym 2020 roku, kiedy to cała tenisowa społeczność była skupiona na tym, co dzieje się w Melbourne, a wówczas ja z wypiekami na twarzy śledziłem finał turnieju ITF w Antalyi.

Czy uważam się za dziennikarza? Trudno powiedzieć, możliwe, że za dużo powiedziane. Uważam się za osobę, dla której tenis to ogromna zajawka.

Można się ze mną skontaktować poprzez adres e-mailowy michal.pochopien(malpa)serwisnazewnatrz.pl.